![«Молода Гвардія» у серії післяматчевих кидків поступилася «Білому Барсу»](/upload/resize_cache/iblock/ffd/1039_666_1/DSC_0070.jpg)
«Молода Гвардія» у серії післяматчевих кидків поступилася «Білому Барсу»
15 січня 2022 р.
Другий матч туру відбудеться завтра 16 січня
Молодіжна ліга
15.01.2022. Тур 7
«Молода Гвардія» - «Білий Барс» 2:3Б (0:0, 1:0, 1:2, 0:0, 0:1)
Шайби: 1:0 Сидоренко (Крикля) – 36:13, 1:1 – Кривоніжкін (Дахновський, Кисельов) 48:49, 1:2 – Грабовецький (Бородай) - 56:15, 2:2 – Бортников (Яйлов, Садовіков – більш.) - 59:53, 2:3 - вирішальний буліт – Андрющенко.
«Молода Гвардія»: Терлецький (Печорін), Терьошин, Курганов, Бортников, Данфорт, Кобіков, Крикля, Ханенко, Мельниченко, Яйлов, Трандафілов, Раскін, Дубський, Олійник, Сидоренко, Реснянський, Мельник, Акименко, Садовіков.
«Білий Барс»: Майко (Сушак), Боярчук, Трошкін, Смертенюк, Фурсенко, Дахновський, Андрющенко, Бойко Руслан, Портний, Бойко Ілля, Бородай, Стецюра, Грабовецький, Кисельов, Козловський, Ревука, Іщенко, Кривоніжкін.
Сьогодні 15 січня «Молода Гвардія» приймала броварську «Білий Барс» у рамках 7-го туру Молодіжної хокейної ліги.
Поєдинок розпочався з безгольового першого періоду. Відкрити рахунок вдалося «Молодій Гвардії» лише ближче до закінчення другого періоду – Крикля асистував, Сидоренко закидав.
У третьому періоді броварській команді вдалося зрівняти рахунок, а потім вийти вперед. Але підопічні Володимира Карабаджака створили маленьке диво та зрівняли рахунок за 17 секунд до кінця матчу та перевели гру в овертайм, який не зміг виявити найсильнішого.
У серії післяматчевих кидків сильнішим виявився «Білий Барс» - перемогу броварській команді приніс точний кидок Бориса Андрющенка.
Другий матч туру відбудеться завтра 16 січня. Початок поєдинку об 11.00.
Запрошуємо всіх любителів хокею на дружківську арену «Альтаїр»!
15.01.2022. Тур 7
«Молода Гвардія» - «Білий Барс» 2:3Б (0:0, 1:0, 1:2, 0:0, 0:1)
Шайби: 1:0 Сидоренко (Крикля) – 36:13, 1:1 – Кривоніжкін (Дахновський, Кисельов) 48:49, 1:2 – Грабовецький (Бородай) - 56:15, 2:2 – Бортников (Яйлов, Садовіков – більш.) - 59:53, 2:3 - вирішальний буліт – Андрющенко.
«Молода Гвардія»: Терлецький (Печорін), Терьошин, Курганов, Бортников, Данфорт, Кобіков, Крикля, Ханенко, Мельниченко, Яйлов, Трандафілов, Раскін, Дубський, Олійник, Сидоренко, Реснянський, Мельник, Акименко, Садовіков.
«Білий Барс»: Майко (Сушак), Боярчук, Трошкін, Смертенюк, Фурсенко, Дахновський, Андрющенко, Бойко Руслан, Портний, Бойко Ілля, Бородай, Стецюра, Грабовецький, Кисельов, Козловський, Ревука, Іщенко, Кривоніжкін.
Сьогодні 15 січня «Молода Гвардія» приймала броварську «Білий Барс» у рамках 7-го туру Молодіжної хокейної ліги.
Поєдинок розпочався з безгольового першого періоду. Відкрити рахунок вдалося «Молодій Гвардії» лише ближче до закінчення другого періоду – Крикля асистував, Сидоренко закидав.
У третьому періоді броварській команді вдалося зрівняти рахунок, а потім вийти вперед. Але підопічні Володимира Карабаджака створили маленьке диво та зрівняли рахунок за 17 секунд до кінця матчу та перевели гру в овертайм, який не зміг виявити найсильнішого.
У серії післяматчевих кидків сильнішим виявився «Білий Барс» - перемогу броварській команді приніс точний кидок Бориса Андрющенка.
Другий матч туру відбудеться завтра 16 січня. Початок поєдинку об 11.00.
Запрошуємо всіх любителів хокею на дружківську арену «Альтаїр»!
Читайте також
![«Молода Гвардія» поступилася броварському «Білому Барсу»](/upload/resize_cache/iblock/480/548_548_2/DSC_0176.jpg)
«Молода Гвардія» поступилася броварському «Білому Барсу»
Невдалим для донеччан став третій період
16 січня 2022 р.
Школа
![Сьогодні «Молода Гвардія» зіграє з «Білим Барсом»](/upload/resize_cache/iblock/3de/548_548_2/DSC_3838.jpg)
Сьогодні «Молода Гвардія» зіграє з «Білим Барсом»
Дружківський «Альтаїр» прийме матчі 7-го туру МХЛ
15 січня 2022 р.
Школа
![Завдяки результативному першому періоду «Молода Гвардія» вдруге обіграла «Сокіл»](/upload/resize_cache/iblock/bc2/548_548_2/DSC_7852.jpg)
Завдяки результативному першому періоду «Молода Гвардія» вдруге обіграла «Сокіл»
Донеччани очолили турнірну таблицю МХЛ
26 грудня 2021 р.
Школа
![«Молода Гвардія» здобула домашню перемогу над «Соколом»](/upload/resize_cache/iblock/9e7/548_548_2/DSC_7716.jpg)
«Молода Гвардія» здобула домашню перемогу над «Соколом»
П'ять закинутих шайб на рахунку Микити Сидоренка
25 грудня 2021 р.
Школа