Континентальний кубок. "Торос" у Донецьк не приїде

26 листопада 2012 р.
Суперниками ХК "Донбас" за фінального турніру стали представники Білорусі та Італії
У неділю, 25 листопада, завершився півфінальний раунд розіграшу Континентального кубка в групах D і Е. Доля двох вакантних путівок до фіналу турніру в обох групах вирішувалася в останній день турніру.

У групі D у драматичному матчі італійський "Больцано" за 24 секунди до кінця овертайму зумів закинути переможну шайбу у ворота нефтекамського "Тороса", здобувши перемогу з рахунком 3:2 і завоювавши путівку у фінальну частину турніру.

У групі Е, де за місце у фіналі зійшлися жлобинський "Металург" і норвезький "Ставангер", також потрібен був додатковий період, який не виявив переможця (3:3). Вирішальний булліт на рахунку Костянтина Баранова, який приніс білоруському клубу перемогу і перше місце в групі.

Нагадаємо, що суперфінал турніру пройде в Донецьку з 11 по 13 січня 2013 року. Почесний трофей розіграють "Донбас", "Руан", "Металург" і "Больцано". Цікаво, що у фіналі останнього розіграшу Континентальний кубок також виборювали клуби з України, Франції, Білорусі та Італії з тією лише різницею, що мінську "Юність" замінив "Металург", а "Асьяго" - "Больцано".