Завдяки результативному першому періоду «Молода Гвардія» вдруге обіграла «Сокіл»

26 грудня 2021 р.
Донеччани очолили турнірну таблицю МХЛ
26.12.2021. Молодіжна хокейна ліга

«Молода Гвардія» - «Сокіл» 9:4 (4:0, 2:2, 3:2)

Шайби: 1:0 – Дубський (Ханенко) – 02:17, 2:0 – Трандафілов (Сидоренко, Терешин-більш.) – 10:47, 3:0 – Яйлов (Жебрак, Раскін – більш.) - 13:34, 4:0 – Трандафілов (Крикля, Сидоренко – меньш.) - 19:43, 4:1 – Коліньков (Костромітін) – 30:20, 5:1 –Олійник (Кобіков) – 31:48, 6:1 – Яйлов (Крикля, Трандафілов – більш.) - 37:03, 6:2 – Аксьонов (Жеребенко) - 38:51, 7:2 – Сидоренко (Раскін) - 45:11, 7:3 – Гайдук (Аксьнов) – 50:28, 8:3 – Сидоренко (Трандафілов – меньш.) – 57:36, 8:4 – Гайдук (Аксьонов – більш.) – 58:12, 9:4 – Сидоренко (Раскін) - 59:59.

«Молода Гвардія»: Терлецький (Печорін), Терьошин, Курганов, Бортников, Данфорт, Кобіков, Крикля, Ханенко, Яйлов, Нищотний, Трандафілов, Раскін, Дубський, Олійник, Сидоренко, Реснянський, Мельник, Акименко.

«Сокіл»: Ганін, Тучин, Бабян, Коліньков, Мальцев, Романенко, Костромітін, Пересипкін, Аксьонов, Карч, Охріменко, Бурлаченко, Кущов, Сорока, Жеребенко, Гайдук.

У неділю 26 грудня відбувся другий матч спареного туру Молодіжної хокейної ліги, де «Молода Гвардія» на домашньому льоду дружковського «Альтаїра» приймала столичний «Сокіл».

Закинувши чотири шайби у відповідь у першому періоді «Гвардія» зробила відмінну заявку на перемогу. Другий та третій ігрові відрізки пройшли у відносно рівній боротьбі.

Донеччани обіграли «Сокіл» з рахунком 9:4. Таким чином команда Володимира Карабаджака продовжила переможну серію до 9 матчів поспіль та очолила турнірну таблицю Молодіжної хокейної ліги.

Наступний матч у рамках МХЛ «Молода Гвардія» проведе 15 та 16 січня зігравши з «Білим Барсом».