«Молода Гвардія» здобула домашню перемогу над «Соколом»

25 грудня 2021 р.
П'ять закинутих шайб на рахунку Микити Сидоренка
25.12.2021. Молодіжна хокейна ліга

«Молода Гвардія» - «Сокіл» 6:3 (1:0, 2:2, 3:1)

Шайби: 1:0 - Сидоренко (Крикля, Мельник) – 03:27, 1:1 - Коліньков – 28:11, 2:1 - Трандафілов (Крикля, Сидоренко – більш.) – 30:52, 2:2 - Кущов (Карч) – 31:18, 3:2 – Сидоренко (Крикля, Трандафілов – більш.) – 39:54, 4:2 - Сидоренко (Крикля, Трандафілов – більш.) - 47:44, 5:2 – Сидоренко (Крикля – більш.) – 55:59, 5:3 – Кущов (Гайдук – 5х3) – 58:42, 6:3 – Сидоренко (Крикля, Трандафілов – більш.) – 58:55.

«Молода Гвардія»: Терлецький (Печорін), Терьошин, Курганов, Бортников, Данфорт, Кобіков, Крикля, Ханенко, Яйлов, Нищотний, Трандафілов, Раскін, Дубський, Олійник, Сидоренко, Реснянський, Мельник, Акименко.

«Сокіл»: Ганін, Тучин, Бабян, Коліньков, Мальцев, Романенко, Костромітін, Пересипкін, Аксьонов, Карч, Охріменко, Бурлаченко, Кущов, Сорока, Жеребенко, Гайдук.

Сьогодні 25 грудня «Молода Гвардія» провела перший матч спареного домашнього туру зігравши проти київського «Сокола».

Зазначимо, що минулий поєдинок у рамках МХЛ донеччани провели 28 листопада, на виїзді обігравши столичну «Крижинку» (4:0).

Команда Володимира Карабаждака розпочала гру з місця в кар'єр, відразу закинувши першу шайбу вже на четвертій хвилині. Однак далі глядачам матчу довелося чекати голів до середини другого періоду.

У складі «Молодої Гвардії» участь у кожній із шести закинутих шайб взяв Микита Сидоренко – на рахунку результативного нападаючого п'ять (!) голів у цьому матчі та одна передача.

Також у кожному голі «Гвардії» взяв участь Ілля Крикля, форвард додав до статистики шість асистентських балів.

Донеччани здобули підсумкову перемогу з рахунком 6:3.

Другий матч туру відбудеться завтра, 25 грудня. Початок о 9.30.