Арена «Дружба»

Арена «Дружба»

Рік здачі в експлуатацію: 1976

Розмір майданчика: 60х30 метрів

Адреса: м. Донецьк, проспект Ілліча, 93-А

Телефон: +38 (062) 336 75 42

Сайт: http://druzhba.dn.ua/

«Дружба»: ласкаво просимо!


Арена «Дружба» побудована в 1975 р., в статусі Палацу спорту в експлуатацію була здана в наступному році.

Першої масштабної реконструкції, яка зробила Арену придатною для проведення хокейних поєдинків високого рівня, «Дружба» зазнала у 2010 р. Напередодні проведення Чемпіонату світу серед юніорів (2011 IIHF WU18 IIB) Арена отримала нове холодильне обладнання, сучасне електронне табло, нові пластикові борти і сучасну систему кондиціонування. Тоді ж були побудовані чотири додаткові роздягальні, суддівські і медичні кабінети.

У 2011р., коли вперше у своїй історії ХК «Донбас» став чемпіоном України, «Дружба» набула статусу домашнього майданчика донецького клубу.
Влітку 2011-го року ХК «Донбас» провів ще один етап реконструкції Арени. Місткість трибун збільшилася з 3,5 до 4,1 тисячі місць. Тоді були замінені крісла, додані камери, встановлені металошукачі на вході, відремонтовані зал для прес-конференцій і квиткові каси, з'явилася мережа foodcourt, відкрився FanShop.

У 2012 р. Арену чекала нова реконструкція. У «Дружбі» з'явилися комфортабельні VIP-ложі, новий конференц-зал, медіа-центр і офісні приміщення.В ніч з 26 на 27 травня 2014 року озброєні люди увірвалися в Арену «Дружба», зв'язали охорону, винесли оргтехніку, плазмові екрани, засоби зв'язку, сейф, який знаходився в фан-магазині, викрали службовий автомобіль. Окремо була знищена серверна, в якій зберігалася інформація камер відео спостереження. Наостанок вони підпалили споруду. Зусиллями пожежних вогонь вдалося локалізувати. Арені «Дружба» було завдано значних матеріальних збитків.