!["Я знаю про хокей усе!". Підсумки проекту в інфографіці](/upload/iblock/78c/znau_o_hockey_vse.jpg)
"Я знаю про хокей усе!". Підсумки проекту в інфографіці
Одним з наймасштабніших проектів, які ХК "Донбас" реалізував в сезоні 2013/2014, став соціальний проект "Я знаю про хокей все!". Навряд чи в сучасній історії українського хокею знайдеться проект, який охопив 15 тисяч школярів з 150 середніх навчальних закладів.
Нагадаємо, наприкінці лютого ХК "Донбас" спільно з управлінням у справах сім'ї, молоді та міжнародних зв'язків Донецької міської ради розпочав масштабний соціальний проект "Я знаю про хокей усе!". Першим етапом стало анкетування, яке проводилося у всіх 150 загальноосвітніх навчальних закладах міста і охопило всіх школярів Донецька. Школярі заповнювали анкети, що складається з 20 питань про хокей в цілому і ХК "Донбас" зокрема.
За підсумками цього етапу проекту школи-переможці - НВК №91, Гімназія ім. Василя Стуса та СШ №128 - крім солодких призів від ХК "Донбас" отримали запрошення відкрити фан-клуби і вже приєдналися до дружної фанатської родині клубу. Минулого тижня у двох з них - НВК №91 та Гімназії ім. Василя Стуса - побував нападник Максим Мартишко, а після для учнів з цієї гімназії і СШ №128 був організований сеанс масового катання в ЛА "Алмаз".
Більше цифр - в інфографіці.
![З Днем захисту дітей!](/upload/resize_cache/iblock/45f/548_548_2/IMG_3387.jpg)
![«Донбас» - «Альтаїр». Навколо матчу](/upload/resize_cache/iblock/450/548_548_2/DSC_5600.jpg)
![Яким сезон 2013/2014 побачили вболівальники?](/upload/resize_cache/iblock/20b/548_548_2/moyaistoriasezona.jpg)