Донбасс - Металлург . 11.01.2013: Пресс-конференция
11 января 2013 г.
пятница 18:30
Арена Дружба. Донецк
Донбасс
Донбасс
Донецк
Металлург
Металлург
Жлобин
Арена Дружба. Донецк
1 : 0
I
0:0
II
1:0
III
0:0
Континентальный кубок
2012/13
Пресс-конференция
Юліус Шуплер, головний тренер ХК "Донбас":
- Ми готувалися до такої гри. Ми знали, що суперник чітко грає в обороні, в атаці діє на хороших швидкостях. Хлопці старалися, викладалися до кінця. Двічі вистояли в меньшості в кінцівці гри - це головне. Шкода, що ми не скористалися своїми спробами пограти в більшості. Я вважаю цю перемогу важливою. Хлопці грамотно зіграли в тактичному плані. Велике їм спасибі і я радий, що ми змогли здобути три очки.

- У чому відмінність в плані підготовки команди до матчів КХЛ і Континентального кубка?
- У КХЛ програв одну гру - і, по суті, нічого страшного. А тут одна поразка може дуже сильно вплинути на стан справ, йде боротьба за кубок, за медалі. У нас все попереду і ми не повинні програти суперникові, який претендує на перемогу в турнірі. У психологічному плані хлопців на ігри Континентального кубка настроювати складніше, ніж на матчі КХЛ. Просто йде велике навантаження і навіть досвідчені гравці мають проблеми, пов'язані з цим тиском. Ми намагалися, щоб хлопці грали впевнено, надійно, але все не так просто.

- Пан Юліус, вдалося подивитися денний матч?
- Я подивився два періоди сьогоднішнього матчу, цього достатньо. І у нас є відеозапис цього поєдинку, будемо розбирати гру суперника, робити відрізки, які допоможуть нам зрозуміти систему гри суперника. Це постійні процеси. У нас гри через день в КХЛ, а тут кожен день, але в цьому немає нічого складного. Є техніка та технологія, яка дуже допомагає.

Василь Спиридонов, головний тренер ХК "Металург":
- Ми розуміли, проти кого сьогодні граємо, що ця команда рівня КХЛ. "Донбас" - дуже хороша команда, в якій дуже багато легіонерів, причому досить досвідчених. План на гру, в принципі, ми здійснили. Ми дотримали атакуючий потенціал суперника. Інша справа, що ми не впоралися з власними вилученнями. Це нам не дало використовувати свій потенціал в атаці. Провести майже період в меншості з такої команди - це наш мінус. Будемо розбиратися, чому у нас стільки вилучень. Я не згоден з деякими трактуваннями суддів у плані блокування. Наші видалення - справедливі, але у суперника не один раз було блокування. Я хочу звернути на це увагу суддів. Якщо це блокування, то вона повинна трактуватися однаково, що з одного, що з іншого боку. Тим не менш, вітаю господарів з перемогою. Тепер будемо готуватися до завтрашнього матчу.

- Не було думки, коли отримали більшість у кінці матчу, замінити голкіпера?
- Ні. Такої думки не було по одній простій причині: я бачив, що наступаючий потенціал моєї команди був не такий сильний. Я відчував, що якщо приберу воротаря, то суперник заб'є. Там досить технічні гравці і будь перехоплення або неточна передача могли відбитися на цьому. Вважаю, що в цій грі це було б не розумно.

- До початку турніру ви розповідали, що у вашої команди добре виходить грати у більшості. Тим не менш, сьогодні "більшість" у "Металурга" виглядало не дуже впевнено...
- Якщо брати співвідношення вилучень між двома командами, то що я можу зробити, якщо у нас з трьох вилучень нічого не вийшло, а у суперника було 14 хвилин гри у більшості і вони теж не змогли ними скористатися. Вони ще й вище класом. Звичайно, в кінцівці матчу ми могли щось зробити, щоб забити гол, але не вийшло.

- Як ви вважаєте, які шанси на перемогу в турнірі після поразки у стартовому матчі?
- Я сьогодні дивився гру "Руан" - "Больцано". Французи мені дуже сподобалися, але в них є слабкі сторони, ми це вже відзначили. Мене турбує лише один момент - відновлення гравців перед завтрашнім матчем, але ми будемо битися з "Руаном".