Донбас - Динамо Р. 03.10.2012: Прес-конференція
03 жовтня 2012 р.
середа 19:00
Арена Дружба. Донецьк
Донбас
Донбас
Донецьк
Динамо Р
Динамо Р
Рига
Арена Дружба. Донецьк
4 : 2
I
2:1
II
0:1
III
2:0
КХЛ
2012/13
Прес-конференція

Юліус Шуплер, головний тренер ХК "Донбас":
- Хочу сказати хлопцям велике спасибі, тому що результат вирішився тільки в останньому періоді. Після того, як повели в рахунку 2:0, ми зробили помилки. Було дуже важко, гра була щільна. Більше половини матчу ми грали в три ланки. Це відняло у нас багато сил. Я радий, що хлопці показали характер і весь час прагнули до перемоги. Я їх вітаю, це дуже цінно.

- Ця перемога полегшить психологічний стан?
- Звичайно. Коли немає перемог вдома, то є бажання грати, але психологічний стан не дуже добрий. Це навіть іноді заважає віддати точну передачу. Ця перемога дуже цінна для нас. Ми будемо працювати над тим, щоб наші наступні кроки були більш впевненими, щоб була така реалізація моментів, як сьогодні.

- Ви колись говорили, що після поразки не можете заснути. А як після перемоги?
- Все одно думаю про гру. Ще ніхто не написав книгу "Як допомогти тренеру після гри". Кожен повинен сам відновлюватися і знайти оптимальний рецепт для цього. Чесно кажучи це дуже складно. Дякую за запитання. Мені приємно, що у вас є особисті переживання. Але ви не бійтеся, я вже звик до цього (посміхається).


Пекка Раутакалліо, головний тренер ХК "Динамо":
- Вітаю суперника з перемогою. "Донбас" сьогодні переміг заслужено. Ми створили багато моментів, але не використали їх. А "Донбас" свої моменти реалізував і в кінцівці забив переможні голи.

- Що більше збентежило ваших гравців: атмосфера на льодовій арені або гравці "Донбасу"?
- Сьогодні "Донбас" грав добре. У них чотири гравці з НХЛ. Вони показали свій клас, і це зумовило результат матчу.

- Як змінилася команда в порівнянні з тим, коли ви були тут на "Відкритому Кубку Донбасу-2011"?
- Змінилося все, дуже важко зараз згадати тих, хто тоді грав проти нас. "Донбас" - це дуже хороша команда. Зміни вельми кардинальні.