Донбасс - Северсталь. 09.10.2012: Пресс-конференция
09 октября 2012 г.
вторник 19:00
Арена Дружба. Донецк
Донбасс
Донбасс
Донецк
Северсталь
Северсталь
Череповец
Арена Дружба. Донецк
4 : 1
I
0:0
II
2:0
III
2:1
КХЛ
2012/13
Пресс-конференция

Юліус Шуплер, головний тренер ХК "Донбас":
- Я дуже ціную цю перемогу. Ми довго йшли до такої гри, не одну гру програли за буллітами або з різницею в одну шайбу. Це в психологічному плані давило на команду. Хлопці дуже добре налаштувалися. Початок гри був хорошим для нас, створили кілька хороших моментів. Могли щось забити вже в першому періоді. Радий, що поступово додавали по ходу гри, прийшла реалізація моментів. Всі зіграли дуже активно й агресивно, це дуже цінується. Радий, що добре зіграли в обороні. Порадувала дуже хороша реалізація моментів. Сьогодні здорово стояв Ерсберг. Хочу сказати велике спасибі своїм хлопцям.

- Як вам вдалося налаштувати команду на такий агресивний хокей?
- Ми давно шукали цей шлях до гарної реалізації гольових моментів, до реалізації чисельної переваги. Хлопці вистояли і в меншості. Все це після індивідуальних розмов з кожним хокеїстом. Вони активно підійшли до цього, зрозуміли, що відступати нікуди. Хлопці зіграли за завданням. Трохи нам не благоволила фортуна в деяких моментах, були моменти, які нам треба було подолати. Хлопці дуже старалися, зіграла свою роль психологічна підготовка і установка на гру.

- Наскільки легше буде грати команді в психологічному плані?
- Якщо команда буде стабільно перемагати і йти в середині таблиці, то це зовсім інша ситуація у відмінності від того, якщо ти йдеш у хвості турнірної таблиці, не можеш забити більше двох голів у грі і пропускаєш необов'язкові шайби. Кожна перемога додає впевненості, багатьох хлопців перемоги "окриляють". Все ще попереду, чемпіонат КХЛ дуже важко грається. Тут команди щільно обороняються. Тут потрібен не просто рецепт для перемоги, а вигравати силові єдиноборства, виходити на ударну позицію, реалізовувати моменти. Ви бачили скільки кидав Петтерссон. У нього хороший кидок, але не вистачає ефективності. Перемоги допомагають команді. Поразки тиснуть на гравців, тому перемоги нам потрібні, як повітря.

- Коли до команди приєднається Ян Лацо?
- Лацо вже завтра прилітає. Він пройде процес відновлення, у нього будуть спеціальні процедури, і поступово він буде набирати кондиції. Все готово для того, щоб він повернувся в лад в перебігу двох-трьох тижнів. Ми готуємося до того, що будемо використовувати Степана Горячевських. Через щільний графік ігор у жовтні у нас все навантаження ляже на Ерсберга, тому в якійсь з ігор з'явиться Степан. Сподіваюся, що все буде добре. Ми знали, що буде такий жорсткий графік. Ми повинні бути готові до гри з будь-яким воротарем. Я радий, що і Степан отримає свій шанс.


Андрій Назаров, головний тренер ХК "Сєвєрсталь":
- Для початку хочу привітати "Донбас" з перемогою. Вони вийшли і, можна сказати, зломили нас в першому періоді. Ми могли програти матч відразу, але Василь Кошечкін довго нас "тримав" у грі. А потім сталося те, що повинно було трапитися. З якихось причин хлопці не вийшли готовими на гру. Будемо розбиратися, чому це сталося.

- Могла бути недооцінка суперника з боку ваших хокеїстів?
- Важко сказати відразу після гри, що це було. Щось трапилося. Будемо розбиратися, для цього у нас є чотири дні до наступного матчу.

- Гімбатова сьогодні не вистачило в тому епізоді, коли трапилася бійка?
- Хокей - є хокей. Це чоловічий вид спорту, грають великі хлопці. Ніхто не любить програвати, всяке трапляється.

- Чи позначилася втома на ваших підопічних?
- Звичайно, третя гра на виїзді, певна втома є, але це не відмовки.