Динамо Мн - Донбасс. 27.12.2012: Пресс-конференция
Войти
Логин
Пароль
Поиск
27 декабря 2012 г.
четверг 18:00
Минск-Арена. Минск
Динамо Мн
Динамо Мн
Минск
Донбасс
Донбасс
Донецк
Минск-Арена. Минск
3 : 1
I
2:0
II
1:0
III
0:1
КХЛ
2012/13
Пресс-конференция
Юліус Шуплер, головний тренер ХК "Донбас":
- Вже не в перший раз нам трохи не вистачає для перемоги в матчі. Пропустили прикрий гол через рикошет. Ми створювали достатньо гольових моментів, добре кидали по воротах, але одного гола недостатньо для перемоги. Не можна виграти гру без голів. У нових поєднаннях не вистачало розуміння, в першому періоді ми не вигравали єдиноборства, що і є однією з причин поразки. Розберемося, зробимо висновки. У нас є певні мінуси, над якими ми повинні попрацювати.

- Чому рідко у складі з'являється Степан Горячевскіх?
- Ми запросили на роль першого воротаря Еріка Ерсберга і Яна Лацо. Звичайно, Степану важко. Ми ставили його на дві гри, він вдало зіграв. У цьому плані ми повинні дивитися ще і на те, що сезон довгий. У Степана хороший підхід до роботи, він намагається, трудиться. Розумієте, трохи важко визначати склад на гру, коли ми повинні мати чотирьох молодих гравців у складі. Саме з цієї причини Степан не завжди потрапляє навіть у заявку на матч.

Олександр Андрієвський, головний тренер ХК "Динамо":
- Хлопці чудово розуміють, які ігри нас чекають. У перші хвилини відчувалося хвилювання, але потім ми вдало забили один гол, слідом другий. Мене дуже порадувала гра в зоні оборони, ми практично не давали шансів супернику. Єдиний мінус у тому, що ми не дотягли до "сухаря". Це могла бути перша гра "на нуль" для Ларса Хаугена. Але перемога є перемога, три очки - це три очки.

- Сьогодні четверта ланка провело багато часу на льоду...
- Вони дуже добре грали. Не було сенсу переходити на гру в три п'ятірки, тому що ми вели в рахунку.

- Чи можна очікувати появи у воротах в наступному матчі Рінне?
- Навряд чи.