Амур - Донбас. 30.01.2013: Прес-конференція
30 січня 2013 р.
середа 10:00
Платинум Арена. Хабаровськ
Амур
Амур
Хабаровськ
Донбас
Донбас
Донецьк
Платинум Арена. Хабаровськ
1 : 4
I
1:2
II
0:1
III
0:1
КХЛ
2012/13
Прес-конференція
Юліус Шуплер, головний тренер ХК "Донбас":
- Ми дуже раді, що добилися перемоги. Своїми силами, тактичним виконанням, самовіддачею хлопці заробили три очки. Для нас кожна гра до кінця регулярки, як матч у плей-офф. Всі ігри принципові. Хлопці грамотно відіграли, по установці. Звичайно, були помилки. Вони зроблені через те, що зараз на хлопців діє велике психологічне навантаження. Кожна шайба може переломити гру. Я радий, що наші гравці зробили все можливе для перемоги, воротар стояв добре. Всі заслужили похвали. У паузу потрібно добре потренуватися і підготуватися до тих трьох ігор, які будуть вирішальними у боротьбі за плей-офф.

Євген Попіхин, головний тренер ХК "Амур":
- До першої шайби ми грали здорово. Хлопці виконували всі ті установки, що були перед грою. Ми розуміли, що "Донбас" добре грає в атаці. Там прекрасна команда. Робили акцент на оборону і контратаки. Поки ми це виконували, все було на хорошому рівні. А потім були два швидкі голи від суперника і в психологічному плані команда втратила стійкість. Йде "шлейф" від поганого сезону. У хлопців просто з'являється мандраж, який забирається серією перемог. У нас багато молодих хлопців, які зіткнулися з досвідченою обороною суперника. За дві гри два голи забили захисники і у мене великі претензії до нападаючих. Їм потрібно обігравати в кутах, лізти на ворота, закривати воротаря. Інакше ти не заб'єш. Були якісь моменти, були спроби, але воротар "Донбасу" зіграв добре. У кінцівці епізодів хлопцям не вистачає майстерності, завзяття забити. Просто потрібно було забити в потрібний момент. "Донбас", звичайно, в цьому плані зіграв добре, вони нас не випускали з кутів. Нам залишається тільки працювати, що ми і будемо робити.

- Як команда проведе паузу в чемпіонаті?
- Зараз у нас три дні вихідних, а потім будуть дворазові тренування. Нормальний, робочий ритм. Потім буде день відпочинку, потім знову підготовка і вже потім ми їдемо на виїзну серію. Мені важливо донести до хлопців, що вони вміють грати. Я їм це кажу кожен день, що вони талановиті і можуть зіграти. Просто бракує психологічної стійкості. Не окремим гравцям, а всій команді. Коли ти виходиш на гру і не тремтиш. Отримуєш гол - це хокей, продовжуй гнути свою лінію. Поки у нас не все гладко з цим. Місцями граємо в хороший, чудовий хокей, а місцями в дитячий, дворовий. Ось це мене хвилює найбільше. Тут треба шукати стабільності. Поки у нас цієї стабільності немає.