Донбасс - ЦСКА. 13.02.2013: Пресс-конференция
Войти
Логин
Пароль
Поиск
13 февраля 2013 г.
среда 18:00
Арена Дружба. Донецк
Донбасс
Донбасс
Донецк
ЦСКА
ЦСКА
Москва
Арена Дружба. Донецк
1 : 2
I
0:0
II
0:1
III
1:0
ОТ
0:0
Б
0:1
КХЛ
2012/13
Пресс-конференция
Юліус Шуплер, головний тренер ХК "Донбас":
- Вітаю колегу і його команду з перемогою. Ця гра була важливою для нас. Матч склався дуже важко. ЦСКА грає дуже грамотно в обороні, захист команди одна з кращих в лізі. Ми налаштовували хлопців на те, що гра буде нелегкою. Я їм вдячний за те, що вони билися, старалися, змогли зрівняти рахунок. Звичайно, реалізація моментів не була хорошою. Ми не надто багато кидків завдали по воротах суперника, намагалися кидати з вигідних позицій, а Станя виручав. Могли вирвати перемогу в овертаймі, але не вийшло. Буліти - це майстерність і фортуна. Шкода, що не вийшло довести до перемоги цю гру. Нам не вистачало двох хокеїстів. Це Робітайл, у нього травма спини. Він вийшов під уколом, спробував пограти, але... І ще у нас був відсутній Петтерссон, хворий на грип. Відчувалося, що нам їх не вистачає. У мене немає претензій до своїх хлопців.

- Хокеїсти завдали багато кидків за гру. Була така установка на матч, щоб вони більше кидали по воротах?
- Розумієте, я не можу говорити гравцям, щоб вони не кидали, не забивали. Команда суперника дуже грамотно грає в обороні і там здорово діє воротар. Ми даємо хлопцям установку виходити на ударну позицію і атакувати. Ми за всі ігри кидали близько 1600 разів. Активно граємо в цьому плані, але ефективність не дуже велика - 10,2%. Це наш мінус.

- Прокоментуйте, будь ласка, те, що команда двічі була покарана за порушення чисельного складу.
- Хлопці десь не почули мене, не так змінювалися. Так буває. Сьогодні вийшло так, що це було два рази. Це погано. Але добре те, що ми вистояли в меншості. Це має вплив на хід гри.

- Ви працювали в армійському клубі. Чи був для вас матч проти ЦСКА принциповим?
- Для мене всі матчі принципові. Де б я не працював. Я якось особливо на матч з ЦСКА не налаштовувався лише через те, що я працював там. У мене хороші стосунки з усіма тими клубами. де я працював. Тому нічого особливого я не відчував. Зараз кожен матч принциповий у плані боротьби за плей-офф. Від цих матчів залежить результат сезону.

- Чи зможе Ренді відновитися до наступної гри?
- Я не хочу це коментувати і ставити діагнози. Може, завтра все буде в порядку. У цьому випадку неможливо щось прогнозувати.

В'ячеслав Буцаєв, в.о. головного тренера ХК ЦСКА:
- Ми розуміли, що "Донбас" проводить один зі своїх найважливіших матчів в сезоні. У них був і все ще залишається шанс зачепитися за зону плей-офф. Знали, що в команді є майстровиті виконавці, які можуть забити. Налаштовували своїх хлопців на хорошу гру. В принципі, перший період ми провели здорово, у другому після забитого гола трохи відійшли від тієї тактичної схеми, яку ми запропонували хлопцям. А в третьому періоді одна з єдиних помилок дозволила супернику зрівняти рахунок. Звичайно, хлопці молодці, виграли за буллітами і взяли два очки. У суперників свої завдання, у нас свої завдання і їх ніхто не відміняв.

- Зараз йде серйозна боротьба за потрапляння в плей-офф на "Заході". Можете виділити найбільш бажаного суперника для своєї команди?
- Я ніколи не обирав суперника. Це невдячна справа. Що буде, те й буде. Плей-офф - це зовсім інша атмосфера, інша гра, інший настрій. До закінчення регулярного ми вирішуємо свої завдання.