"Донбас-2" обіграв "Юність"

14 серпня 2012 р.
Друга команда хокейного клубу "Донбас" здобула перемогу над командою МХЛ
Друга команда хокейного клубу "Донбас" здобула перемогу над командою МХЛ.

Перший період чергового контрольного поєдинку закінчився для донеччан досить несподівано: підопічні Олега Мікульчика поступалися в рахунку 0:1. Проте вже в другій двадцятихвилинці зібравши волю в кулак "Донбас-2" пішов на ворота суперника. В результаті, у другому періоді мінська "Юність" пропустила п'ять шайб. Результативними кидками двічі відзначився Олександр Журун і по разу відзначилися Микита Буценко, Віталійс Хворостінінш і Роман Благий. А в завершальному періоді ще одну шайбу закинув Микита Буценко.

У середу, 15 серпня, команди проведуть ще один поєдинок. Нагадаємо, початок зустрічі о 17:00 за київським часом.

"Юність" (Мінськ, Білорусь) - "Донбас-2" (Донецьк, Україна) - 3:6 (1:0, 2:5, 0:1)
Шайби: 1:0. Кобус (бол.) - 17:08, 1:1. Буценко (Журун-мен.) - 25:25, 2:1. Кобус (Кравченко-бол.) - 27:57, 2:2. Журун (Шагов, Таран-бол.) - 29:48, 2:3. Хворостінінш (Нікульніков, Коковін) - 30:23, 2:4. Благий (Малиновський) - 30:41, 3:4. Желнеровський (Васько) - 31:14, 3:5. Журун (Буценко) - 39:29, 3:6. Буценко (О. Васильєв, Таран-бол.) - 57:47

"Юність": Бородуля (Степанов з 40:00). Кравченко-Міцкевич, Кобус-Абметка-Каськов. Заламай-Дюков, Кірющенко-Васько-Желнеровський. Хенкель-Жевлоченко, Когальов-Журавльов-Каракулько. Глушкін-Козлов, Вальков-Ліннік-Яцкевич.

"Донбас-2": Напненко. Паутов-Алексюк, Благий-Анікєєв-Малиновський. Шагов-Таран, Журун-Буценко-О.Васильєв. Дикий-М.Васильєв, Крамарєв-Тарасов-Нікіфоров. Буличов-Абашкін, Хворостінінш-Коковін-Нікульніков.