"Донбас-98" стартував перемогою над "Базелем"

04 квітня 2013 р.
У четвер, 4 квітня, представники Академії ХК "Донбас" провели перший поєдинок у рамках міжнародного турніру
Розгромною перемогою над швейцарським "Базелем" стартували представники Академії ХК "Донбас" на міжнародному турнірі "World tournament XXII" в австрійському Цель ам Зее. У першому поєдинку групового турніру "Донбас-98" не залишив шансів швейцарському "Базелю". Відзначимо, що команди грають 2 періоди по 15 хвилин з трихвилинним перервою.

"Базель" (Швейцарія) - "Донбас-98" (Україна) - 0:6 (0:1, 0:5)
Шайби: Мазур (Мостовий, Буданов) - 00:51, Мазур (Мостовий, Карасені) - 15:26, Карасені (Буданов) - 18:01, Шевченко (Олійник, Кусов) - 21:23, Мазур (Карасені) - 27:30, Мостовий (Шабаров, Карасені) - 28:48.

В іншому матчі групи австрійський "Ред Булл" завдав поразки американському "Парк Сіті Юта" - 4:1. У п'ятницю донецьких "академіків" очікують відразу два поєдинки. В 12:40 донеччани зіграють з американцями, а в 21:00 - з австрійськими однолітками.