Виконавчий директор ХЛЧ: «Сподіваюся, що ми знову побачимо сильний «Донбас» в нашому турнірі»

Виконавчий директор ХЛЧ: «Сподіваюся, що ми знову побачимо сильний «Донбас» в нашому турнірі»

27 травня 2022 р.
Мартіну Бауманну дуже сподобався дебют України в головному клубному турнірі Європи
Виконавчий директор Хокейної Ліги Чемпіонів Мартін Бауманн після жеребкування групового турніру майбутнього сезону в коментарі українському волонтеру на чемпіонаті світу в Фінляндії Микиті Жданову поділився враженнями від дебюту ХК «Донбас» в минулому сезоні CHL:

«Зрозуміло, що в наступному сезоні Хокейної Ліги Чемпіонів ми не побачимо українську команду. Мені дуже шкода, що так склалося. 

Адже те, що в минулому сезоні зробив хокейний клуб «Донбас» було неймовірно. Мене вразив їхній виступ і те, як вони все організували на своїх домашніх матчах. 

До останнього дня ми вірили і чекали, що вони зможуть зіграти і в цьому році. Але, коли стало ясно, що цього не буде, ми вирішили віддати wild card іншій команді.

Але я сподіваюся, що в майбутньому український хокей повернеться в CHL і знову зіграє, це було б чудово. 

Сподіваюся, що ми знову побачимо сильний «Донбас» в нашому турнірі. Зі свого боку ми дуже цінуємо нашу дружбу з ХК «Донбас».

Нагадаємо, що 25 травня, на чемпіонаті світу 2022 у фінському місті Тампере відбулося жеребкування учасників хокейної Ліги чемпіонів сезону 2022/23. Переможці та призери першостей європейських країн дізналися своїх суперників на груповому етапі.

Микита Жданов спеціально для XSPORT.ua з Фінляндії
Читайте також