![Вболівальники ХК "Донбас" у Загребі: день перший](/upload/iblock/d94/zagreb_ecskursia.jpg)
Вболівальники ХК "Донбас" у Загребі: день перший
Після прибуття в Загреб шляхи головної команди ХК «Донбас» та вболівальників розійшлися. У той час, як хокеїсти відбули в готель «Панорама», група уболівальників розквартирувалася в готелі «Дубровник», який розташований в самому серці Загреба. До слова, виявилося, що фан-магазин команди суперника знаходиться практично навпроти входу в цей готель.
Оскільки гра з «Медвешчак» відбудеться тільки завтра, вболівальники вирішили провести видається вільний час з користю. «Більшість дітей із групи вболівальників, яка приїхала сьогодні з командою, в Хорватії вперше, а тому в вільний час для них буде абсолютно не зайвим подивитися одну з країн, представлених в КХЛ», - прокоментував керівник відділу по роботі з вболівальниками Олег Беспалий.
Вболівальники побували на оглядовій екскурсії, під час якої змогли подивитися основні визначні пам'ятки столиці Хорватії. Так, почалася вона зі старої частини міста, яка представляє собою Нижнє місто і Верхнє місто, з'єднані фунікулером. Рухаючись на автобусі повз так званої «зеленої підкови» - ряду парків, які розташовані у формі латинської букви U, вболівальники подивилися Центральний залізничний вокзал, Академію науки і мистецтв, будинок колишньої міської бібліотеки, де зараз розташовується архів і багато інших споруд, які були побудовані в XVII-XIX ст. Однією з основних зупинок екскурсійного маршруту став Загребський кафедральний собор, який вважається мало не головною визначною пам'яткою міста. Більшості з учасників екскурсії саме цей храм запам'ятався найбільше.
«З усієї екскурсії мені найбільше запам'ятався католицький собор, величезний і дуже красивий. Вразила та кількість людей, яка була там, хоч сьогодні і будній день» , - розповідає учасниця зугреcского фан-клубу Христина. «А мені найбільше запам'яталися місцеві трамваї. У Загребі вони всі синього кольору. Тут ніхто ніде не смітить, немає бездомних тварин, всюди квіти. Дуже затишне місто, і ми сподіваємося, що воно буде фартовим для нашої команди» , - доповнює інша вболівальниця з Зугреса Катерина.
![З Днем захисту дітей!](/upload/resize_cache/iblock/45f/548_548_2/IMG_3387.jpg)
![«Донбас» - «Альтаїр». Навколо матчу](/upload/resize_cache/iblock/450/548_548_2/DSC_5600.jpg)
![Яким сезон 2013/2014 побачили вболівальники?](/upload/resize_cache/iblock/20b/548_548_2/moyaistoriasezona.jpg)