!["Донбас" - "Югра": навколо матчу](/upload/iblock/4ef/D-U_vokrug.jpg)
"Донбас" - "Югра": навколо матчу
За грою "Донбасу" проти ханти - мансійської "Югри" спостерігали 3872 вболівальника.
Коли один у полі воїн - так і хотілося сказати, дивлячись на сектор уболівальників команди гостей. Один, але зате який. З далекого Ханти-Мансійська підтримати улюблену команду з прапором і навіть з барабаном приїхала вболівальниця Ольга. За професією вона лікар, але це не заважає їй підтримувати команду буквально у всіх виїзних матчах. "Було б бажання , - каже вона , - Моє захоплення хокеєм почалося ще в далекі радянські роки, коли гриміла "Червона машина". А коли у Ханти-Мансійську з'явилася команда, то, тут, як кажуть сам Бог велів. Намагаюся завжди бути з командою, їжджу зазвичай сама, була і в Празі, і в Братиславі, і в Попраді, не кажучи вже про ближнє зарубіжжя. Наприклад, у Донецьку я вже вдруге, минулого року теж приїжджала одна. А як інакше? Нашій "Югрі" потрібна підтримка".
!["Донбас" - "Локомотив": навколо матчу](/upload/resize_cache/iblock/e3e/548_548_2/D-Loko_vokrug.jpg)
!["Донбас" - "Сєвєрсталь": навколо матчу](/upload/resize_cache/iblock/bea/548_548_2/D-Seva_vokrug.jpg)
!["Донбас" - СКА : навколо матчу](/upload/resize_cache/iblock/fc4/548_548_2/D-SKA_vokrug.jpg)