Руслан Федотенко став героєм програми "Гурманія"

Руслан Федотенко став героєм програми "Гурманія"

18 грудня 2013 р.
Капітан головної команди ХК "Донбас" взяв участь у проекті "Гурманія", який виходить на Першому муніципальному телеканалі


Руслан Федотенко взяв участь у проекті "Гурманія", який виходить на Першому муніципальному телеканалі.


За правилами програми ведучий Дмитро Іващенко та гість йдуть до одного з ресторанів міста, де дегустують три страви, а потім готують одну найбільш вподобану у героя вдома.

За кулінарними ідеями Руслан Федотенко відправився в заклад, відзначений серйозною ресторанною премією "Сіль" і  програмою "Ревізор" - ресторан "ПушкінЪ". У меню цього закладу капітану найбільше сподобалися салат з креветок і в'ялених помідорів і антре з яловичини, на гарнір до якого були подані картопля з грибами.

Після ресторану Руслан в супроводі ведучого проекту попрямував в один з супермаркетів міста за продуктами, а завершилися зйомки на кухні дворазового володаря Кубка Стенлі.


"Наше шоу існує вже третій сезон, і за цей час у нас в гостях вже побувало чимало відомих людей, але хокеїст став героєм програми вперше, хоча до цього у нас вже був директор Академії клубу Йім Брітен. Руслан справив враження дуже відкритої людини, яка готова обговорювати цікаві для глядача моменти, готова до спілкування з уболівальниками, він із задоволенням фотографувався, давав автографи навіть у супермаркеті, коли ми купували продукти, кожною своєю дією виправдовуючи звання капітана. Думаю, що готує він нечасто, але в процесі роботи знімальна група ні разу не почула від нього слова "ні" або "я цього робити не буду". Такий гість для нашого шоу - це одна з тих планок, після якої хочеться шукати ще більш цікавих і знаменитих героїв, а сам проект зробити ще краще" , - поділився ведучий Дмитро Іващенко.


Яку страву із тих, що були скоштовані в ресторані "ПушкінЪ" ризикнув повторити найтитулованіший хокеїст України, і які секрети розкрив у невимушеній домашній атмосфері, дивіться в черговому випуску програми, який вийде 22 грудня о 11:00 на Першому муніципальному каналі.

Читайте також