Руслан Федотенко та Дмитро Кагарлицький на Дебютах першокурсника

Руслан Федотенко та Дмитро Кагарлицький на Дебютах першокурсника

22 листопада 2013 р.
Дмитро Кагарлицький і Руслан Федотенко побували на Дебютах першокурсника в донецьких вузах


Традиційно щоосені в донецьких вузах проводиться Дебют першокурсника - захід, на якому новоспечені студенти показують свої таланти.


Цього року ХК "Донбас" підтримав дебюти в трьох вузах - Донецькому національному технічному університеті, Донецькому національному університеті та Донецькому державному університеті управління.


Першим став дебют в ДонНТУ. Під час багатогодинного марафону першокурсники цього вузу змагалися в умінні співати, танцювати і жартувати зі сцени в дусі Клубу веселих і кмітливих.


19 листопада нападаючий Дмитро Кагарлицький в якості почесного гостя відвідав гала-концерт такого заходу в іншому донецькому університеті - ДонНУ. Відзначимо, що система проведення Дебюту першокурсника у Донецькому національному університеті дещо відрізняється від тієї, яка існує в інших вузах. На першому етапі між собою змагаються по два факультети, яких визначає жереб, а під час гала-концерту глядачі можуть поспостерігати за кращими номерами з усіх днів змагання. Крім того, під час гала-концерту кращі з кращих отримують пам'ятні нагороди за свої виступи. Від  ХК "Донбас" Дмитро вручив символічні кубки переможцям у кількох номінаціях.


Наступного дня, 20 листопада, в гості до першокурсників Донецького державного університету управління в якості члена журі завітав Руслан Федотенко. За більш ніж три години Руслан мав вибрати кращий номер команд КВН, сольний та груповий вокальний номер і масовий танець першокурсників кожного з факультетів ДонДУУ. "Я вперше на подібному заході, але дуже вражений тим, що відбувається . Це було потужно, сильно і красиво. Сьогоднішнє свято мені нагадало американське талант-шоу "America's got talent", де змагаються співаки, танцюристи, музиканти, одним словом усі, кому є що показати на сцені. Сьогоднішній дебют не гірше цього шоу. Радий, що в донецьких вузах такі талановиті хлопці та дівчата" , - зазначив капітан ХК " Донбас ".

Читайте також