![Сезон очима вболівальників](/upload/iblock/623/moyaistoriasezona.jpg)
Сезон очима вболівальників
Шановні вболівальники!
Сезон 2013/2014 був багатим на яскраві емоції і перемоги, а перший в історії клубу плей-офф назавжди залишиться у ваших серцях.
У соцмережах ХК "Донбас" стартує новий фотопроект, який отримав назву "Сезон очима вболівальників". Протягом сезону після кожної домашньої гри на нашому сайті з'являлися докладні фотозвіти про події на льоду і емоції на трибунах від клубних фотографів. Тепер ми хочемо дізнатися, як кожна з домашніх ігор сезону 2013/2014 виглядає вашими очима, очима уболівальників.
Для цього ви можете перейти за посиланням і залишити під текстом новини ВКонтакті будь-яке фото, яке було зроблено на одному з домашніх матчів ХК "Донбас" із зазначенням дати гри. Фото також можна залишати в Фейсбук і Інстаграмм, вказавши тег #МояІсторіяСезона.
Найактивніший уболівальник отримає від ХК "Донбас" річний запас шоколаду. Солодкими призами будуть нагороджені і інші активні учасники.
Фото приймаються до 15 липня. Після з фотографій буде складена картина кожного з матчів сезону очима уболівальників.
Яким сезон 2013/2014 побачили ви?
![З Днем захисту дітей!](/upload/resize_cache/iblock/45f/548_548_2/IMG_3387.jpg)
![«Донбас» - «Альтаїр». Навколо матчу](/upload/resize_cache/iblock/450/548_548_2/DSC_5600.jpg)
![Яким сезон 2013/2014 побачили вболівальники?](/upload/resize_cache/iblock/20b/548_548_2/moyaistoriasezona.jpg)