"Донбас" - "Нафтохімік". Прес-конференція тренерів команд

"Донбас" - "Нафтохімік". Прес-конференція тренерів команд

28 листопада 2013 р.
Після матчу в Донецьку Андрій Назаров і Дмитро Балмін відповіли на запитання журналістів
Після матчу в Донецьку головні тренери команд відповіли на питання журналістів.

Андрій Назаров ( головний тренер ХК "Донбас"):
- Хочу привітати хлопців, вболівальників. Це перша буллітная гра в Донецьку, і добре, що вона завершилася в нашу сторону. Перемога - є перемога. Готуємося в виїзним матчам .

- Питання обом тренерам. "Донбас" здобув чотири домашніх перемоги , "Нафтохімік " програв чотири виїзних матчі. Наскільки фактор свого майданчика важливий для вашої команди?
- Безумовно , домашні трибуни позначаються на грі будь-якої команди , не тільки нашої. Рідні стіни, рідні вболівальники, рідні люди. Вдома завжди грати трохи цікавіше. Все це підганяє.

- Хто з травмованих гравців зможе з'явитися в найближчих матчах?
- Кашпар, Піганович.

Дмитро Балмін (головний тренер ХК "Нафтохімік):
- Ми повертаємося додому, маючи в активі один бал. Попросили сьогодні хлопців зіграти на результат. Команда "Донбас" добре тримає шайбу, просили зіграти щільно і строго в обороні. Велике спасибі, що виконали установку. Навіть програючи за кілька секунд до кінця основного часу матчу , хлопці продовжували йти на ворота суперників. Доля віддячила нас , змогли взяти один бал. Фактор свого майданчика  За цим іграм нам завжди не вистачало однієї-двох шайб. В останніх домашніх іграх ми пропустили лише чотири шайби, а тут - близько десяти.

Прес-служба ХК "Донбас"
Читайте також