"Донбас" - "Динамо" Мінськ. Післяматчева прес-конференція

"Донбас" - "Динамо" Мінськ. Післяматчева прес-конференція

15 грудня 2013 р.
Після закінчення поєдинку головні тренери команд відповіли на запитання представників ЗМІ
Після закінчення поєдинку головні тренери грали команд відповіли на запитання представників ЗМІ.

Андрій Назаров, головний тренер ХК "Донбас":
- Вітаю вболівальників та хлопців з перемогою. Сьогодні, як я зрозумів, був рекорд відвідуваності. Приємніше йти на вихідні з перемогою, ніж з поразкою. Матч був важким, пропустили першими і трохи не ввійшли в гру. Після першого періоду поговорили з хлопцями і стало краще виходити, почали створювати моменти, але суперник у нас був непростим, у них хлопці теж старалися і матч вийшов важким .

- Чи була недооцінка суперника в сьогоднішньому матчі?
- В останній грі перед паузою завжди позначається те, що у багатьох завтра виліт додому, всі цього чекають. Ясна річ, що всі ми професіонали, ніхто цього не скидає, треба працювати. Після першого періоду з хлопцям поговорили, порозумілися один з одним. Робота є робота, потрібно налаштовуватися і орати в кожній зміні і, на мій погляд, це вийшло. Особливо в ці п'ять хвилин другого періоду, коли ми забили два голи.

- Лейтон минулу гру провів не зовсім однозначно. Виходячи з яких міркувань довірили йому місце у воротах сьогодні?
- Важко пояснити. Напевно, я вгадав, якщо ми перемогли з рахунком 3:1. Це чисто тренерський нюанс - кого поставити. В принципі, я міг бути і не правий. Поставив, виграв, значить, все правильно зробив.

- Починається пауза в чемпіонаті. Раніше ви говорили, що відомий інцидент став наслідком минулого паузи. Чи змінилося ставлення керівництва команди до хокеїстам на час таких вихідних?
- Будемо сподіватися, що передноворічна пауза пройде в більш сімейній обстановці. Особливо на цьому не зациклююсь, але ми поговорили з хлопцями і, користуючись нагодою, хочу донести, що незважаючи на вихідні, робота продовжується і треба займатися ОФП , ходити в зал , а коли вони повернуться - почнемо орати з новою силою. І у нас 21 -го або 22-го буде двосторонка.

- Запрошуєте?
- Так, як завжди, приходьте.

- Юрій Сильницький провів сьогодні хороший матч. Чи є надія, що він отримає свій час, коли вийдуть травмовані гравці?
- Знаєте, якщо він в наступній грі гол заб'є, я думаю, що сто відсотків буде грати. Ви зрозумійте, що молодий пацан, який грає перші матчі, і коли нікого немає - він грає. Коли є більш досвідчений захисник і не ставити його, а ставити молодого. Заради чого?! Не можна ризикувати і я повинен грати з тим, хто у мене є. Вийде більш досвідчений - буде він грати. Якщо не вийде, то я з радістю поставлю Юру.

Любомир Покович, головний тренер ХК "Динамо":
- Ми очікували, що тут буде важко  що суперник почне з тиску і це сталося, але перший гол забили ми. Добре оборонялися, навіть у меншості, а на початку другого періоду індивідуальна помилка допомогла "Донбасу", і після вони забили ще один гол. Ми намагалися зрівняти рахунок, було кілька хороших можливостей у третьому періоді. Сьогодні ми погано грали в більшості, мало кидали. Можливо, ми могли зробити рахунок 2:2, але наприкінці суперник забив третій гол у більшості , але у нас залишалося мало часу і "Донбас" не надав нам можливостей для того, щоб зрівняти рахунок.

- "Динамо" виявилося в складній ситуації. З чим пов'язуєте надії на те, щоб покинути останнє місце?
- З тим, що ми практично кожен матч граємо до кінця. У кожній грі у нас є шанс на перемогу чи завоювати очки. У нас є кілька травмованих. Ми можемо заявити сім легіонерів на матч, але у нас грає в останніх матчах лише три. Повернеться Іргл, і наш воротар Хауген, і є якась надія, що такі матчі, як ми сьогодні грали, за рахунку 1:2 ми можемо дати двох легіонерів на більшість , які можуть кинути і забити.

Прес-служба ХК " Донбас"
Читайте також