Катерина Середенко - генеральний директор Жіночої хокейної ліги

Катерина Середенко - генеральний директор Жіночої хокейної ліги

06 червня 2021 р.
Також менеджер очолює харківських «Пантер»
Українська хокейна асоціація повідомляє, що на посаду генерального директора Жіночої хокейної ліги призначена Катерина Середенко.

Раніше Катерина очолювала жіночий хокейний клуб «Пантери» - з харківською командою Середенко двічі вигравала золото української національної першості. Також харків'янки є багаторазовими призерами чемпіонату України і займали призові місця на міжнародних турнірах. Варто відзначити, що харківські «Пантери» закінчували з медалями кожен свій сезон.

Крім цього, Катерина Середенко є депутатом Харківської обласної ради та секретарем комісії з питань молоді, спорту, культури і туризму.

Відзначимо, що раніше Українська хокейна асоціація оголосила про початок прийому заявок від жіночих хокейних клубів на участь в Жіночої хокейній лізі сезону 2021-2022 років.

Для участі в чемпіонаті бажаючим жіночим хокейним командам необхідно в термін до 15 серпня 2021 року надіслати на електронну адресу [email protected] заявку (гарантійний лист) на участь в чемпіонаті з зазначенням контактних осіб клубу.

Джерело uhl.ua