ХК «Донбас» розпочинає формування складу команди, яка буде виступати в Молодіжній хокейній лізі

ХК «Донбас» розпочинає формування складу команди, яка буде виступати в Молодіжній хокейній лізі

14 червня 2021 р.
Основою колективу стануть гравці «Донбасу 2004»

Хокейний клуб «Донбас» розпочинає роботу з формування команди, яка буде захищати кольори донецького клубу в Молодіжній хокейній лізі.

Основою команди стануть гравці «Донбасу 2004». Молоде покоління донеччан вже успішно зарекомендувало себе, демонструючи високі спортивні результати на внутрішній і міжнародній аренах. У минулому сезоні «Донбас 2004» став чотириразовим чемпіоном України, переможцем всеукраїнського молодіжного турніру Junior Hockey Cup.

Чемпіонат відбудеться між колективами, укомплектованими гравцями 2003-2006 років народження. Донецький клуб подасть заявку до 11 липня 2021 року.

Нагадаємо, що керівництвом Української хокейної асоціації було прийнято рішення про створення Молодіжної хокейної ліги. Генеральним директором Ліги став екс-гравець збірної України, головний тренер «Білого Барса» Костянтин Буценко, відомий своєю роботою з молоддю.

Метою створення Ліги є надання молодим хокеїстам належної ігрової практики, створення умов для розвитку і прогресу юнаків, а також досягнення необхідного ігрового рівня, який дозволить вихованцям хокейних шкіл України стати професійними хокеїстами.
Читайте також