Томас Бах: «Сьогодні я хочу висловити повну підтримку українським спортсменам від олімпійського руху»

Томас Бах: «Сьогодні я хочу висловити повну підтримку українським спортсменам від олімпійського руху»

11 вересня 2022 р.
Президент МОК привітав спортивне співтовариство з Днем фізичної культури та спорту
Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах з підтримкою звернувся до українського спортивного співтовариства в День фізичної культури та спорту України.

Цитує Баха прес-служба НОК.

«Дорогі друзі з олімпійської родини України! Мої найкращі побажання вам, українським спортсменам та всім в українській олімпійській родині в День фізичної культури та спорту.Цього року, та в цей неймовірно важкий для вас час війни неможливо по-справжньому відсвяткувати цей день. Усвідомлення цього надихнуло мене в черговий раз сказати вам, що ви ніколи не залишитесь наодинці. Олімпійський рух разом з вами, ви – в наших думках та серцях щодня. Ми знаємо, що вам потрібно ще більше слів солідарності. Справжньої солідарності, яка означає допомогу один одному. Саме тому сьогодні я хочу висловити повну підтримку українським спортсменам від олімпійського руху. Ми допоможемо вам втілити ваші олімпійські мрії!».

«Ми всі хочемо бачити на літній Олімпіаді-2024 року у Парижі та Іграх-2026 у Мілані та Кортіні сильну збірну України, яка конкуруватиме зі спортсменами з інших країн.Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка є рушійною силою міжнародної солідарності до України. Під час мого візиту до Києва я дізнався як сильно ви шануєте його роботу та підтримку олімпійського руху. Разом з вами ми прагнемо миру. А олімпійський дух – це якраз про солідарність та мир. Я бажаю вам значущого Дня фізичної культури та спорту. Всього найкращого кожному з вас!».
Раніше українське спортивне співтовариство привітали Сергій Бубка і Вадим Гутцайт.