![Вадим Гутцайт: «Дуже важливо, щоб в Україні збільшувалася кількість хокейних команд»](/upload/resize_cache/iblock/5d0/1039_666_1/02062021_3.jpg)
Вадим Гутцайт: «Дуже важливо, щоб в Україні збільшувалася кількість хокейних команд»
02 червня 2021 р.
Міністр молоді та спорту України став гостем церемонії «Зірки хокейного року»
28 травня Українська хокейна ліга вдруге в своїй історії провела урочисту церемонію нагородження «Зірки хокейного року» сезону 2020/2021. Свої нагороди кращі гравці, тренери, менеджери і спортивні журналісти отримували з рук зіркових гостей.
Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт поділився враженням від атмосфери під час церемонії «Зірки хокейного року», а також оцінив рівень хокею в країні.
- Як вам церемонія і атмосфера?
- Атмосфера хокейна і класна. Хороші хлопці хокеїсти, яких нагороджують за їхні успіхи. Ми бачимо, що тут присутні всі вісім команд, тренери, президенти клубів. Ми бачимо, як в країні розвивається хокей. Для нас це найголовніше! Ми хочемо, щоб такі види спорту, як хокей, розвивалися і повернулися в еліту.
![](/upload/programm/DSC_2174.jpg)
- Як ви оцінюєте рівень хокею в країні?
- Нам потрібно додати, щоб повернутися до світової еліти. Обов'язково потрібно працювати над тим, щоб підвищувався рівень хокеїстів, тренерів. Ми бачимо прекрасних хлопців, все здорово. Трошки треба докласти зусиль. Я впевнений, що ми повернемося до еліти світового хокею.
- Якщо не секрет, за кого Ви вболіваєте?
- Я не виділяю якусь команду або хокеїста. Я за те, щоб кожна команда була цікава, щоб кожен воротар міг захищати ворота від шайб, а кожен хокеїст, щоб закидав більше шайб. Для мене дуже важливо, щоб хокей в цілому розвивався, а всі команди були на висоті.
Якщо команди на висоті, то конкуренція буде вище, а якщо менше, то хокей не буде рости. Дуже важливо, щоб збільшувалася кількість команд в Україні.
Джерело uhl.ua
Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт поділився враженням від атмосфери під час церемонії «Зірки хокейного року», а також оцінив рівень хокею в країні.
- Як вам церемонія і атмосфера?
- Атмосфера хокейна і класна. Хороші хлопці хокеїсти, яких нагороджують за їхні успіхи. Ми бачимо, що тут присутні всі вісім команд, тренери, президенти клубів. Ми бачимо, як в країні розвивається хокей. Для нас це найголовніше! Ми хочемо, щоб такі види спорту, як хокей, розвивалися і повернулися в еліту.
![](/upload/programm/DSC_2174.jpg)
- Як ви оцінюєте рівень хокею в країні?
- Нам потрібно додати, щоб повернутися до світової еліти. Обов'язково потрібно працювати над тим, щоб підвищувався рівень хокеїстів, тренерів. Ми бачимо прекрасних хлопців, все здорово. Трошки треба докласти зусиль. Я впевнений, що ми повернемося до еліти світового хокею.
- Якщо не секрет, за кого Ви вболіваєте?
- Я не виділяю якусь команду або хокеїста. Я за те, щоб кожна команда була цікава, щоб кожен воротар міг захищати ворота від шайб, а кожен хокеїст, щоб закидав більше шайб. Для мене дуже важливо, щоб хокей в цілому розвивався, а всі команди були на висоті.
Якщо команди на висоті, то конкуренція буде вище, а якщо менше, то хокей не буде рости. Дуже важливо, щоб збільшувалася кількість команд в Україні.
Джерело uhl.ua
Читайте також
![УХЛ продовжує прийом заявок на участь в чемпіонаті України з хокею з шайбою сезону 2021-2022 років](/upload/resize_cache/iblock/a36/548_548_2/17072021_1.jpeg)
УХЛ продовжує прийом заявок на участь в чемпіонаті України з хокею з шайбою сезону 2021-2022 років
Заявки будуть прийматися до 1 серпня 2021 року
17 липня 2021 р.
Суперліга
![Хто куди? Всі переходи гравців в клубах УХЛ](/upload/resize_cache/iblock/837/548_548_2/207313611_1184720198708554_5210016448277781955_n.jpg)
Хто куди? Всі переходи гравців в клубах УХЛ
Слідкуйте разом з XSPORT за літньої трансферної кампанією
15 липня 2021 р.
Клуб
![Олег Тимченко очолив «Краматорськ»](/upload/resize_cache/iblock/e91/548_548_2/01072021_4.jpg)
Олег Тимченко очолив «Краматорськ»
У минулому сезоні наставник керував «Дніпром», завоювавши бронзові медалі національної першості
01 липня 2021 р.
Суперліга
![Олексій Брага: «За сезон було зроблено багато роботи, але багато нам ще треба реалізувати»](/upload/resize_cache/iblock/9b2/548_548_2/01072021_1.jpg)
Олексій Брага: «За сезон було зроблено багато роботи, але багато нам ще треба реалізувати»
Виконавчий директор УХЛ - про підсумки сезону, новачків чемпіонату і цілях на майбутній сезон
01 липня 2021 р.
Суперліга