Польща здолала Естонію, Румунія - Литву

18 квітня 2013 р.
Поляки продовжують йти без поразок, румуни здобули другу перемогу
У першому матчі четвертого ігрового дня збірна Польщі не без зусиль здолала Естонію. Аж до середини другого періоду прибалтам вдавалося зберігати паритет у рахунку, але невдала гра воротаря звела нанівець всі зусилля команди. На останніх хвилинах матчу номінальним гостя вдалося ще раз скоротити відставання в рахунку, але замінивши воротаря на шостого польового гравця естонці пропустили вп'яте. Відзначимо хет-трик нападаючого збірної Естонії Олексія Сибірцева. У підсумку, здобувши четвертну перемогу в чотирьох матчах, підопічні Ігоря Захаркіна, мінімум, до пізнього вечора очолили турнірну таблицю групи В.

Польща - Естонія - 5:3 (1:0, 2:2, 2:1)
Шайби: 1:0. Лашкевич (Бажинскі, Ковалівка) - 18:46-біл., 1:1. Сибірцев (Вір`яссов, Кузнєцов) - 21:39, 2:1. Малашинський (Колуш) - 28:31, 2:2. Сибірцев (Кузнецов, Вір`яссов) - 32:18-біл., 3:2. Стржижовськи (Дзюбінськи, Галант) - 35:18, 4:2. Дутка (Запала, Дроня) - 40:38-біл., 4:2. Сибірцев (Шварогін, Оссіпов) - 57:49-біл., 5:2. 5:2. Запала (Дутка, Колуш) - 58:48-порожні ворота.

Польща: Одробни. Дроня-Дутка, Запала-Малашинськи-Колуш. Габриш-Котлож, Вітецьки-Урбанович-Пасьют. Горни-Брик, Бажінськи-Ковалівка-Лашкевич. Вайда-Ромпковськи, Стржіжовськи-Дзюбінськи-Галант.
Естонія: Коітмаа. Робушкін-Оссіпов, Рооба-Лукін-Міссенев. Кууск-Шварогін, Сибірцев-Вірьяссов-Кузнєцов. Урушев-Яковлєв, Румянцев-Раєвський-Боровиков. Іванов-Воранг-Новіков.

Долю другого поєдинку дня визначило вилучення у складі литовців у середині третього періоду, яке реалізував румун Папп. При рівній грі до цього моменту найбільш імовірним продовженням поєдинку міг стати додатковий період з усіма витікаючими наслідками, однак нестриманість Вісоцкаса коштувала його команді чергової поразки і останнього місця в турнірній таблиці групи, на якому прибалти затримаються аж до останнього ігрового дня.

Румунія - Литва - 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Шайби: 1:0. Гога (Вираг) - 7:49, 1:1. Кулевічус (Алюконіс, Вішняюускас) - 34:52-5х3, 2:1. Папп (Бєч) - 49:17-біл.

Румунія: Катриной. Папп-Гога, Антал-Молдован-Шоч. Писаренко-Нагі, Молнар Жол.-Вираг-Міхалі. Коса-Молнар Жоб., Флінта-Петрес-Бєч. Борс, Петер, Паскар.
Литва: Армаліс. Кієрас-Алісаускас, Пліскаускас-Бендзіус-Богзіул. Катуліс-Камінскас, Науседа-Фічевас-Ягелавічус. Вішняускас-Алюконіс, Жідковас-Кулевічус-Кулесіус. Везеліс-Кубіліус, Казлаускас-Слікас-Ягелавічус.