Нідерланди фінішують третіми, литовці громлять Естонію

20 квітня 2013 р.
Здолавши збірну Румунії, голландці зберегли третю сходинку турнірної таблиці, естонці залишають групу А
У першому матчі п'ятого ігрового дня вирішувалася доля "бронзи", на яку в рівній мірі претендували голландці та румуни. Однак, боротьби в цій зустрічі не вийшло. Три шайби у ворота номінальних гостей у першому періоді дозволили підопічним Баррі Сміта відчувати себе господарями становища протягом залишилися хвилин поєдинку.

Нідерланди - Румунія - 6:2 (3:0, 1:1, 2:1)
Шайби: 1:0. Демелінне (Постма, Брюйстен К.) - 11:10, 2:0. Джолі (Постма) - 13:10, 3:0. ван Слоун (Варм) - 14:37, 4:0. Хагемейерами (ван де Хеувель, Джолі) - 24:40-біл, 4:1. Молдован (Гога) - 34:55, 5:1. Натта (Шмід, Хагемейерами) - 49:08, 6:1. Варм (ван де Вельден) - 57:10, 6:2. Писаренко (Нагі, Вираг) - 58:29.
На 57-й хвилині Беце (Румунія) не реалізував буліт (воротар).

Нідерланди: Оостервійк. Овервег-Стаатс, ван ден Хеувель-Натта-Хагемейерами. де Йонг-ван де Вельден, Джолі-Постма-Мейсон. Шмід-ван Іерзель, Брюйстен К.-Брюйстен М.-Демелінне. ван Слоун-Варм-Хукіс. ван Хюльтен
Румунія: Катріной. Папп-Гога, Антал-Молдован-Шоч. Писаренко-Нагі, Молнар Жол.-Вираг-Міхалі. Коса-Молнар Жом., Флінта-Петрес-Беце. Борс-Петер-Паскар.

Битви за виживання між Естонією та Литвою не вийшло. Глядачі стали свідками п'ятнадцяти закинутих шайб, але більшість з них влетіли у ворота номінальних гостей, які відверто провалили третій період. До речі, литовці тільки в звітному поєдинку наколотили шайб у три! рази більше, ніж у чотирьох попередніх матчах, зберігши прописку в групі В першого дивізіону. Зазначимо п'ять шайб литовця Айваса Фіцеваса і шосту нападника збірної Естонії Олексія Сибірцева, який став одноосібним лідером серед снайперів турніру, але це може послужити лише слабкою втіхою естонцям, які залишають групу В. Втім, в суперечці найкращих голеадорів ще далеко не все вирішено.

Литва - Естонія - 12:03 (1:1, 3:2, 8:00)
Шайби: 1:0. Вісоцкас - 12:34, 1:1. Раєвський (Рооба) - 19:57-біл, 1:2. Сибірцев (Кузнецов, Кууск) - 30:33, 2:2. Бензюс (Фіцевас, Алісаускас) - 32:07-біл. 2:3. Кузнєцов (Кууск, Шварогін) - 32:51, 4:3. Фіцевас (Алісаускас, Богдзюл) - 38:31, 6:3. Фіцевас (Алісаускас, Богдзіул) - 48:44-мен, 7:3. Фіцевас (Богдзіул, Бензіус) - 50:28, 8:3. Фіцевас (Богдзіул) - 52:20, 9:3. Пліскаускас (Науседа, Катуліс) - 54:05, 10:3. Фічевас (Бендзіус, Богдзіул) - 55:02-бол, 11:3. Пліскаускас (Слікас, Камінскас) - 55:26-біл, 12:3. Кулесіус (Кулевічус) - 56:51.

Естонія: Суміхін (Коітмаа 50:28-56:51, 56:51-60:00 Суміхін). Яковлєв-Оссіпов, Рооба-Лукін-Раєвський. Кууск-Шварогін, Сибірцев-Вірьяссов-Кузнєцов. Уруша-Робушкін, Румянцев-Міссенев-Боровиков. Іванов-Воранг-Новіков.
Литва: Дауксевічус. Катуліс-Камінскас, Науседа-Пліскаускас-Слікас. Вішняускас-Алюконіс, Фіцевас-Бензюс-Богдзюл. Везеліс-Кубіліус, Жідковас-Кулевічус-Кулесіус. Кієрас-Алісаускас, Казлаускас-Вісоцкас-Ягелавічус.