Молодіжний ЧС. Українці обіграла хорватів

16 грудня 2012 р.
Підопічні Олександра Годинюка на мажорній ноті завершили виступи на чемпіонаті світу.

Початок поєдинку, який не мав ніякого турнірного значення для обох команд, вдалим вийшов для української збірної. Підопічним Олександра Годинюка вдалося відкрити рахунок вже на другій хвилині матчу. В цілому, "синьо-жовті" володіли перевагою впродовж усієї стартової двадцятихвилинки, про що говорить співвідношення кидків по воротах: 14-1 (!) на користь українців.

Постійний тиск на ворота Томльеновіча продовжився і в другому періоді, однак хорватський голкіпер граючи відводив численні погрози, відображаючи кидок за кидком. У свою чергу балканці додали і в атакуючих діях, при цьому кілька разів досить небезпечно загрожували воротам української збірної, але Михайло Шевчук відповів своєму колезі по амплуа такий же "сухий" грою.

Збільшити розрив у рахунку господарі чемпіонату змогли вже в завершальній двадцятихвилинці. Не реалізувавши чисельну перевагу в два гравці, українцям все ж вдалося буквально проштовхнути шайбу у ворота за секунду до виходу Луки Мілича з боксу для оштрафованих. Тим не менш, вже через півтори хвилини провинився Микулич закинув першу шайбу хорватів за весь чемпіонат. Кінцівка видалася по-справжньому спекотною: тренерський штаб балканців замінив воротаря на шостого польового гравця, але і це не допомогло команді Хорватії піти від поразки.

Хорватія - Україна - 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Шайби: 0:1. Ромащенко (Савченко) - 01:23, 0:2. Курський (Ромащенко) - 53:57-бол., 1:2. Микулич (Сімуновіч, Нардін) - 55:31

Хорватія: Томльєновіч. Маркович-Силович, Нардін-Сімуновіч-Микулич. Кєгал-Скрапец, Мілічіч-Сакічі-Вуко. Цавкіч-Лендо, Янкович-Новотни-Калеб. Буйнац-Крівошіч, Черовечкі-Буковіч-Ружич
Україна: Шевчук. Толстушко-Сірченко, Захаров-Янішевський-Мартишко. Дикий-Євсейчік, Куцевич-Кузьмик-Петранговський. Ігнатенко-Скрипець, Савченко-Курський-Ромащенко. Істомін-Карпенко-Мікулко

Таким чином, збірна Польщі завоювала путівку в більш вищий дивізіон, а українська "молодіжка" в наступному році продовжить свій виступ у групі В Першого дивізіону.

Італія - ​​Польща - 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Шайби: 1:0. Андергассен (Тесторі) - 12:16, 2:0. Кастлунгер (Андергассен) - 34:51, 2:1. Гузик (Заротинскі) - 39:34, 2:2. Гузик (Домогала) - 43:39, 2:3. Гузик (Домогала) - 57:28

Великобританія - Казахстан - 1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
Шайби: 0:1. Ліхотніков (Толепберген) - 09:03, 1:1. Конноллі - 09:29, 1:2. Толепберген (Ліхотніков) - 12:39, 1:3. Кошелев - 48:03, 1:4. Ліхотніков (Толепберген) - 56:47