Україна йде на підвищення

20 квітня 2013 р.
У драматичному поєдинку обігравши збірну Польщі, національна команда України вийшла переможцем турніру в Донецьку і в наступному сезоні виступить у групі А першого дивізіону світового хокею.

Як і матчі проти Нідерландів, підопічні Олександра Куликова почали поєдинок з поляками з двох пропущених шайб. Два точних кидка Малашинський в першому періоді як крижаний душ, від якого українці відійшли тільки в другому періоді. Але відігратися і вийти вперед синьо-жовтим допоміг зовсім не психологічний фактор - емоційний сплеск був вже наслідком голів після зміни тактики гри біля воріт Одробни. Нескінченні кидки від синьої лінії до першої перерви бажаного ефекту не принесли, а з першими хвилинами другої двадцятихвилинки гравці збірної України, нарешті, прийшли на п'ятак перед воротами суперників і гольова серія почалася ...

Роман Благий, Олег Шафаренко та Олег Тимченко тричі вражали ворота збірної Польщі з близької відстані, довівши суперника до стану розгубленості. Гол Олександра Матерухіна на самому початку третього періоду був до речі, адже за мінімальної переваги господарів майданчика від суперників можна було очікувати справжнього штурму. Втім, підопічні Ігоря Захаркіна зуміли зібратися з силами і завдати у відповідь удар. Габриш дальнім кидком скоротив відставання в рахунку, але це був останній успіх поляків у цьому матчі.

Україна - Польща - 4:3 (0:2, 3:0, 1:1)
Шайби: 0:1. Малашинський (Колуш) - 00:13, 0:2. Малашинський (Дроня, Дутка) -. 6:01-біл, 1:2. Благий (Полоницький, Варламов) - 27:42, 2:2. Шафаренко (Тимченко) - 28:02, 3:2. Тимченко (Побєдоносцев, Шафаренко) - 36:47, 4:2. Матерухін (Тимченко, Шафаренко) - 40:26, 4:3. Габриш (Лашкевич) - 52:16

Польща: Одробни. Дроня-Дутка, Запала-Малашинський-Колуш. Габріш-Котлож, Вітецький-Урбанович-Пасьют. Горни-Брик, Бажінскі-Ковалівка-Лашкевич. Вайда-Ромпковськи, Стржіжовськи-Дзюбінськи-Галант.
Україна: Напненко. Побєдоносцев-Люткевич, Шафаренко-Тимченко-Матерухін. Полоницький-Петрухно, Варламов-Захаров-Благий. Рябенко-Алексюк, Міхнов-Бондарєв-Торяник. Борисенко, Петранговський.