Руслан Федотенко: "До гри підійшли в гарній формі і в хорошому настрої"

Руслан Федотенко: "До гри підійшли в гарній формі і в хорошому настрої"

07 жовтня 2013 р.
Капітан головної команди ХК "Донбас" і автор двох гольових передач у матчі з "Автомобіліст" в інтерв'ю клубній прес-службі прокоментував результат поєдинку
Капітан головної команди ХК " Донбас " і автор двох гольових передач у матчі з "Автомобілістом" в інтерв'ю клубній прес-службі прокоментував результат поєдинку.

- Всі команди можуть добре налаштуватися і зіграти. Перед нами стояло завдання вичавити з матчів з "Автомобіліст" максимум. Вдома перемогли. Перед матчем у була пара днів, щоб відпочити і зібратися. Переїзд пройшов нормально, до гри підійшли в гарній формі і в хорошому настрої. Повели 2:0, суперник намагався перехопити ініціативу, але ми зіграли по схемі і нейтралізували їх атаки.

- Пауза, яка виникла на 19-й секунді зустрічі , якось вплинула на стартові хвилини поєдинку згодом?
- Все може бути. Ми чекали 20 хвилин, трохи охололи. Тіло охолоджується і це не дуже добре. Втім, суперник був у тому ж положенні. Таке буває. Головне, що після цього не було травм .

- У чому була основна задача на матч , природно , не рахуючи трьох очок?
- Не провалюватися. У другому періоді суперник намагався заволодіти ініціативою , але Майк Лейтон зіграв відмінно і витягнув моменти , коли було важко. Він провів весь матч добре, добре зіграла в захисті вся команда. Завжди є моменти , які потрібно доопрацьовувати, але в цій грі було набагато більше позитивних моментів.

- "Донбас" знову повернувся до трійки лідерів Заходу. Для тебе і гравців команди такий старт у чемпіонаті став у якійсь мірі несподіванкою?
- Ще в тренувальному таборі було видно, що команда з великим потенціалом. Якщо грати правильно , то ми повинні там бути . Повинні виконувати установку на гру, повинні бути єдиною командою. Якщо є талант, але немає тактики і команда не грає один за одного, то у неї шансів немає.

Прес -служба ХК "Донбас"
Читайте також