![Руслан Федотенко закликав Україну до об'єднання в програмі "Шустер Live"](/upload/iblock/2e7/DSC_7292.jpg)
Руслан Федотенко закликав Україну до об'єднання в програмі "Шустер Live"
Проект, в рамках якого школярі та студенти з Донецька вирушили до Львова, а львівські студенти відвідали гру ХК "Донбас" - ХК "Лев" в Донецьку, отримав вельми несподіване продовження.
7 квітня капітан головної команди ХК "Донбас" , нападник збірної України Руслан Федотенко і вболівальники клубу, які їздили до Львова, взяли участь у програмі "Шустер Live" на Першому національному телеканалі. Ефір був присвячений тій складній політичній ситуації, яка склалася в Донецьку, Харкові та Луганську в останні кілька днів.
У висновку програми Руслан Федотенко закликав Україну до об'єднання. "Діти зі Львова приїжджали в Донецьк, з Донецька до Львова. Всі вони побачили, що Схід і Захід один одному не вороги, що і там, і там живуть звичайні діти, що можна знайти спільну мову. І ми повинні зробити все, щоб у нашій країні у наших дітей було майбутнє " , - зазначив хокеїст .
![Руслан Федотенко в гостях у "Комсомольської правди"](/upload/resize_cache/iblock/5c8/548_548_2/DSC_8468.jpg)
![Руслан Федотенко став героєм програми "Гурманія"](/upload/resize_cache/iblock/a1e/548_548_2/fedotenko_gurmania.jpg)
![Руслан Федотенко - автор 200-й шайби ХК "Донбас" в регулярних чемпіонатах КХЛ](/upload/iblock/13e/10.jpg_Thumbnail0.jpg)